Formaliojo mokymo programos yra įregistruotos Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos studijų ir mokymo programų registre. Baigus formaliuosius mokymus įgyjama visuotinai pripažįstama kvalifikacija. Taip pat formaliųjų mokymų organizavimas primena mokyklų ar universitetų mokymą – yra parengiamas detalus programos planas, parūpinama mokomoji medžiaga, o po mokymų yra vertinamas žinių lygis. Taip pat svarbu paminėti, kad formalųjį mokymą gali teikti tik tam specialiai paruošti profesionalūs pedagogai.

Tikslas - išmokyti darbuotoją saugiai valdyti (naudoti) krovimo kraną, t.y. išmokyti kokybiškai, pagal technologiją ir reikalavimus, saugiais darbo metodais prižiūrėti, patikrinti krovimo kraną, užtikrinti saugų įvairių krovinių krovimo bei sandėliavimo darbus atliekančio krano valdymą, siekiant išsaugoti žmonių gyvybę, sveikatą ir aplinką nuo žalingo įrenginio poveikio.

Aukštalipio kursai ir įgytos žinios suteiks Jums žinių kaip naudotis paaukštinimo priemonėmis, montuoti ir išmontuoti pastolius; žinosite alpinizmo įrangą ir jos naudojimo niuansus, turėsite žinių apie kolektyvines ir asmenines apsaugos priemones, gebėsite naudotis asmenine apsaugine įranga nuo kritimo iš aukščio, suprasite pagrindinius reikalavimus saugiam aukštalipio darbui atlikti ir gebėsite saugiai dirbti įvairius aukštalipio darbus.

Autokrautuvo vairuotojo mokymo programos tikslas – parengti vairuotoją, kuris gebėtų saugiai ir atsakingai dirbti autokrautuvo vairuotojo darbus. Turintiems automobilinių krautuvų vairuotojo kvalifikacijos pažymėjimą yra didesnės galimybės dirbti įvairiose įmonėse!

Autokrautuvų vairuotojai – asmenys, dirbantys su automobiliniais krautuvais kroviniams pervežti, pakrauti ir iškrauti, krovinio kėlimo mechanizmo dėka, įvairių įmonių teritorijoje.